Новинки

Гібридний Mitsubishi Outlander отримав новий 2,4-літровий двигун

На автосалоні в Женеві представлений оновлений кросовер Mitsubishi Outlander PHEV. До складу його гібридної силової установки тепер входить більш потужний двигун з поліпшеною паливною ефективністю.

Бензиновий двигун з робочим об’ємом 2,4 літра замінив колишній 2,0-літровий силовий агрегат. У Mitsubishi кажуть, що у нової «четвірки» вищий крутний момент, найкраща чуйність і нижча емісія вихлопних газів.

У Outlander PHEV також модернізована електрична частина гібридної установки. До її складу, нагадаємо, входить не один, а два електродвигуни. Повідомляється, що їх віддача збільшилася на 10%. Крім того, на 15% підвищено потужність акумуляторної батареї.

Як бачимо, більш конкретних цифр автовиробник поки не називає. Очікується, що викиди вуглекислоти за сучасною методикою оцінки NEDC складуть 41 г / км. Поточна версія гібридного Аутлендеру на одному електромоторі без підзарядки може проїхати до 50 км. У оновленого кросовера з АКБ більшої потужності цей показник, ймовірно, буде вище.

Зовні від свого попередника оновлений Outlander відрізняється дещо іншими ходовими вогнями, більш рельєфною радіаторною решіткою, новими 18-дюймовими колісними дисками і іншим заднім спойлером.

У салоні варто відзначити оновлену приладову панель і додаткову вентиляційну систему для задніх пасажирів.

У Європі оновлений Outlander PHEV надійде і продаж у 2018 році. Ціна поки не повідомляється. Поточна версія коштує від 40 тисяч євро.

Джерело: Autocar

Напишіть відгук

Scroll to top