Kia Архіви

Гібрид Kia Niro в Україні до кінця листопада можна купити з відчутною знижкою

Kia Niro підпав під акцію в Україні. Кросовер з гібридною силовою установкою у будь-якій комплектації запропонований зі скидкою, еквівалентною 1 500 доларів.

До 30 листопада 2018 року гібрид Kia Niro в Україні можна придбати з відчутною вигодою. Знижка у півтори тисячі доларів доступна для кожного з трьох варіантів комплектації.

Так, версія з початковим пакетом Comfort до кінця осені обійдеться від 675 120 грн ($24 000). Ціна більш дорогих комплектацій Business та Prestige становить від 748 258 та від 835 461 грн. відповідно (еквіваленти $26 600 та $29 700).

Зазначимо, що Kia Niro на сьогодні найдешевша пропозиція в сегменті гібридів на авторинку України. Найближчий конкурент – Toyota C-HR у модифікації з гібридною силовою установкою обійдеться мінімум у 820 770 грн.

На Niro встановлений бензиновий двигун 1.6 Kappa GDI потужністю 105 к.с. Він працює в парі з електромотором з максимальною віддачею у 43,5 к.с. Загальна потужність установки становить 141 к.с., обертовий момент – 265 Нм.

Функції трансмісії покладені на 6-ступінчастий дводисковий робот DCT.

Kia Niro

Силова установка Kia Niro


У автовиробника вказують середню витрату пального у районі 3,8 літрів на сотню. Американські журналісти провели власне випробовування Niro у реальних умовах. Показник ефективності виявився нижчим за паспортний, але також непоганий – 6,5 літра.

Kia Niro від самого початку розроблявся саме як гібрид. Кросовер чудово оснащений, у том числі новітніми системами безпеки.

Окрім стокової версії, Kia розробила «розетковий» Niro Plug-In Hybrid, а також чистий електрокар e-Niro.

За матеріалами компанії «Фалькон-Авто», офіційного дистриб’ютора Kia в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top