Geely представила в Пекіні флагманський седан Bo Rui GE з прицілом на глобальний ринок

На автосалоні в Пекіні компанія Geely представила  Bo Rui GE. Протягом найближчих 3 місяців він з’явиться в продажу в Китаї, а пізніше на інших ринках світу, повідомляє Motor1.

Це перший продукт, розроблений після того, як шеф-дизайнером нових дизайнерських центрів Geely став Пітер Хорбері (Peter Horbury) з Volvo. За його словами новинка не є відображенням західного стилю, а скоріше демонструє, що смаки в Китаї змінюються. Китайські споживачі також стають більш зрілими і вимогливими.

Щоб задовольнити запити нового покоління автомобілістів бренд з локального впевнено зростає в глобальний, здатний створювати лідерів сегмента з “тонким натяком на китайське походження”. У новій моделі від Geely є шанси стати першим китайським автомобілем – об’єктом наслідування для інших в світі.

Geely Bo Riu GE позиціонується як практична автівка в еру нових технологій, призначена не для багатих колекціонерів, а для звичайних людей. Вона доступна тільки з бензиновим 1,5-літровим двигуном або з плагін-гібридною силовою установкою і 7-ступінчастою коробкою-автоматом.

Пітер Хорбері розповів на автошоу в Пекіні, що передні та задні фари виконані у формі китайських ліхтарів і “вигину стрічки гімнастки”, зазначив незвичайну радіаторну решітку “expanding cosmos” (космос, що розширюється), цікавий інтер’єр з 12-дюймовим екраном, вбудованим в приладову панель; металеві накладки знизу уздовж передніх дверей, які вночі виглядають візерунком з прямокутників, що світиться.

Опціонально пропонується навіть віртуальний смарт-ключ – для контролю деяких функцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *