Архіви

“Гарячі” BMW X3 M та BMW X4 M анонсовані офіційно, але поки в камуфляжі

Минулими вихідними компанія BMW влаштувала фактично допрем’єрну презентацію двох нових кросоверів. На гоночному треку в Нюрбургринзі майже офіційно представлені прототипи «гарячих» кросоверів X3 M і X4 M.

Обидві новинки, хоч і зашиті в камуфляж, є практично товарними версіями. Це абсолютно нові розробки, оскільки раніше ані у BMW X3, ані у купеобразного BMW X4 високопродуктивних М-версій не було.

Кросовери оснастили новим двигуном S58, з 3,0 літрів об’єму якого зніматимуть не менш 450 к.с. Саме цей силовий агрегат, напевно, отримають наступні покоління BMW M3 і BMW M4.

Оскільки BMW демонструє обидві моделі одночасно, то це, ймовірно, означає, що і на ринок вони вийдуть дуетом. У автовиробника поки не називають дату початку продажів, але, швидше за все, це станеться до кінця поточного року.

2019 BMW X3 M


Взагалі кажучи, друге півріччя 2018-го стало врожайним на прем’єри нових кросоверів від баварського бренду. Судіть самі: «підігрітий» BMW X2 M35i, новий гібрид BMW X5 xDrive45e, новітній флагман BMW X7 і, ось тепер, «заряджені» BMW X3 M і BMW X4 M.

Залишити коментар

Scroll to top