Футуристичний концепт купе від Мazda – родзинка автошоу в Женеві

На стенді Мazda на Женевському автошоу глядачам демонструється концепт 4-дверного купе Mazda Vision Coupe – яскравого красивого автомобіля, втілення класики і футуризму одночасно. Його назвали найкращим концепт-каром року на заході Car Design Night, проведеному в рамках автосалону.

В екстер’єрі використана філософія Soul of Motion («душа руху») японського дизайну KODO, заснованого на грі світла. Під час руху поверхня автомобіля переливається, і він здається живим. Над світловими ефектами протягом 2 років працювали майстри по глині. Вони створили практично витвір мистецтва.

В інтер’єрі японці застосували традиційну національну архітектурну концепцію MA – створення гармонійного простору. При русі між панеллю приладів, центральною консоллю і дверної обробкою виникає потік повітря, і створюється відчуття поточного простору, який обволікає пасажирів, але без шкоди їх комфорту.

В Vision Coupe встановлений прозорий дисплей. Він працює як екран, коли потрібно, в решту часу створює внутрішній простір з ідеальною видимістю для водія, не ускладнюючи огляду.

Дійсно, розробники Мazda – великі любителі японських філософських традицій. Вони застосували в Vision Coupe ще одну – JINBA ITTAI – єдність водія і автомобіля, як вершника і коня, тобто створення умов для інтуїтивного керування автомобілем, ніби то він є продовженням тіла водія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *