Архіви

Фургон на базі ZAZ Vida запущений у серійне виробництво

Сегмент легкових автомобілів комерційного призначення на автомобільному ринку України поповнила нова модель. На Запорізькому автозаводі запущено серійне виробництво фургона ZAZ Vida Cargo. Автомобіль вже почав надходити до дилерів. Базова ціна – 277,5 тис. гривень.
ZAZ Vida Cargo

ZAZ Vida Cargo

Взагалі кажучи, Vida Cargo лише умовно вважається новинкою. Фургон вперше представлений ще в 2013-му. Однак лише зараз модель запущена в серійне виробництво. Це не дивно, якщо взяти до уваги зупинений упродовж багатьох місяців конвеєр автозаводу.

Як і усе сімейство Vida, модифікація Cargo, створена на основі Chevrolet Aveo попереднього покоління. Не виключено, що новий фургон замінить досить популярний в Україні Lanos Cargo, однак офіційної інформації з цього приводу поки немає. До того ж фургон на базі Ланоса коштує набагато дешевше – від 223,6 тис. гривень.

ZAZ Vida Cargo отримав 84-сильний двигун і механічну 5-швидкісну КПП. Середня витрата палива складає близько 8 літрів. Об’єм багажного відсіку – 2,9 м³.

Головним і досить серйозним конкурентом українського LCV ми вважаємо Renault Dokker Van, мінімальна вартість якого становить 283,9 тис. гривень.

Фото – ZAZ

Напишіть відгук

Scroll to top