Навколо світу

Функція Sentry Mode в автівках Tesla допоможе зловити вандалів, злодіїв та ідіотів

У березні Tesla запустила нову функцію безпеки на Model 3 – Sentry Mode, призначену для захисту від автомобільних зломів і крадіжок. Як це працює?

Спочатку Tesla впровадила інноваційну сек’юріті-функцію Sentry Mode на Model 3. Тепер нею оснащують також Model S і Model X.

У разі найменшої загрози проникнення в автомобіль Sentry Mode запускає опцію «Alert». При цьому на сенсорному екрані відображається повідомлення, яке попереджає про те, що камери зовнішнього огляду починають запис.

У разі серйознішої загрози, наприклад, розбитті вікна, Sentry Mode включає функцію «Alarm». Цей режим активує автомобільну сигналізацію, збільшує яскравість центрального дисплея і максимально голосно відтворює музику з аудіосистеми авто.


Sentry Mode на Tesla Model X

Нещодавно камери Sentry Mode зняли досить дивну жінку, яка з невідомими намірами дряпала поверхню Tesla Model 3 ключами. І, що цікаво, вона була заарештована і звинувачена у вандалізмі.

Таким чином, цілком можна очікувати, що Інтернет наповнять відеозаписи, смішні та не дуже, з камер Sentry Mode, встановлених на автівках Tesla.

Напишіть відгук

Scroll to top