Авторинок

Ford Trucks витіснив КАМАЗ на українському авторинку

В Україні вже 14 місяців поспіль спостерігається зростання ринку вантажних автомобілів, причому останні 5 місяців – особливо активно. У серпні продажі збільшилися на 112% в річному порівнянні, і визначився новий лідер.

У класі великовантажних автівок масою від 16 тонн першість дісталася марці Ford Trucks з часткою у 17%, яка потіснила МАЗ.

Компанія Ford цілеспрямовано працювала не один рік в напрямку розширення ринку збуту вантажівок, відкривши в Україні склади запасних частин, тренінговий центр і розвиваючи дилерську мережу. І успіх прийшов: марка Ford Trucks тепер фактично зайняла місце КАМАЗа на українському авторинку. Частина клієнтів інших брендів також поміняла свої переваги на користь Ford. Цього року спецтехніка на шасі Ford брала участь у всіх тендерах, що і призвело бренд до першого місця в серпні 2017 року.

МАЗ хоч і поступився Ford в сегменті важких вантажівок, але своїх позицій в Україні в цілому не втратив і залишився номером один у всіх класах крім важкого, в якому це марка стала другою в серпні. Обсяги продажів продовжують збільшуватися, в порівнянні з 2016-м реалізація зросла в сім разів.

Модель Ford Cargo1846 T марки Ford Trucks

Всього за 8 минулих місяців 2017 року було продано 2 455 вантажних автомобілів, що на 109% більше, ніж роком раніше.

Джерело: AUTO-Consulting

Фото – Ford

Напишіть відгук

Scroll to top