Ford тестує безпілотні фургони для доставки їжі та товарів

Автовиробник Ford в партнерстві з логістичною компанією Postmates запустив пробний проект в Майамі і Маямі Біч з тестування безпілотної доставки їжі і товарів з ресторанів, кафе та магазинів.

У проекті також беруть участь 70 фірм. Комерційні фургони Transit Connect спеціально модифікували, перетворивши їх в самоврядні автомобілі.

Мешканці зможуть замовити товари, обравши опцію доставки на автономному Ford Transit Connect, який оснастили спеціальними боксами різних розмірів, з парою підстаканників для напоїв. В ході тестування буде визначена оптимальна конфігурація боксів.

Одна автівка може доставити кілька замовлень за одним маршрутом. Після прибуття товару в місце призначення замовник отримує СМС про те, що замовлення можна забрати. На сенсорному екрані потрібно набрати код доступу, отриманий після розміщення замовлення.

Потім на екрані з’являється застереження місцезнаходження товару, і загоряється підсвічування відповідного боксу. Звукові підказки також включені в програму Postmates. За підсумком цього проекту до 2021 року буде розроблений дизайн спеціального самоврядного автомобіля для комерційних цілей.

Тестові автівки  для пілотних проектів Ford лише виглядають повністю автономними, але фактично ними керує вручну досвідчений водій. Головне на даному етапі – налагодити правильну роботу системи в кінцевих точках, на етапах завантаження товару та передачі його споживачеві.

При цьому Ford продовжує тестування і розробку технологій автономного керування на інших експериментальних автомобілях.

Джерело: Ford

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *