Ford розпочав випускати електрокари на базі фургона Transit

StreetScooter WORK XL

На автозаводі Ford в Кельні (Німеччина) стартувало виробництво повністю електричних фургонів на базі моделі Transit. Замовником є компанія Deutsche Post DHL.

В основі електрофургона StreetScooter WORK XL лежить Ford Transit. Об’єм вантажного відділення складає 20 м³ (близько 200 посилок), вантажопідйомність досягає 1 275 кг.

Шасі поставляєтиметься з Туреччини. Тут їх випускають на заводі спільного підприємства Ford Otosan. Для електрофургона передбачено декілька варіантів електромоторів і акумулятори різної ємності. Потужність двигуна становить 122 к.с., обертовий момент – 276 Нм.

Повідомляється, що з батареєю у 76 кВт-год WORK XL зможе проїхати на одній повній зарядці до 200 км.

Щорічний об’єм виробництва запланований на рівні 3500 електрофургонов. Deutsche Post DHL буде використовувати StreetScooter WORK XL для доставки поштових вантажів у самій Німеччині. У перспективі можлива поставка «зелених» фургонів також іншим клієнтам.

Нагадаємо, на нещодавній виставці комерційного автотранспорту в Ганновері Ford представив перший фургон з “розетковою” гібридною установкою. На одному заряді батарей Transit Custom PHEV зможе проїхати до 50 км.

StreetScooter WORK XL

Електрофургон StreetScooter WORK XL на базі Ford Transit


Гібридний фургон отримав 1,0-літровий двигун EcoBoost. Він працює виключно для генерації електроенергії і збільшує загальний запас автономності до 500 км.

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *