Ford Авторинок

Ford Puma надходить у продаж на ринку Великої Британії

Новітній кросовер-купе розпочинає свій шлях в Європі. На британському авторинку ціна на Ford Puma починається від 20 845 фунтів стерлінгів, що становить приблизно 25 700 доларів США.

Компанія Ford виводить на ринок Великої Британії свій новий кросовер Puma. Покупці отримають перші автівки в січні 2020 року. Базова вартість новинки становитиме 20 845 фунтів, що доволі дорого для моделі такого класу.

Першими будуть доступні машини у комплектації Titanium First Edition за ціною від 22 295 фунтів стерлінгів – це десь 27,5 тис. доларів. Цей пакет передбачає, зокрема, інтелектуальний адаптивний круїз-контроль, камеру заднього виду, обігрів сидінь та керма.

Наразі відома тільки ціна на Ford Puma. Замовлення на кросовер почнут приймати на початку наступного року.

Puma оснащена 1,0-літовим 3-циліндовим двигуном EcoBoost потужністю 123 к.с. Мотор підсилений м’яко-гібридною технологією і може автоматично перемикатися на 2-циліндовий режим. Привідний стартер-генератор в режимі зупинки-запуску може перезапустити двигун за третину секунди.

В лінійці також передачена модифікація ST-Line X First Edition Plus з більш потужним силовим агрегатом у 155 к.с.

Новий компактний SUV на 30 мм вищий за останню Ford Fiesta і дещо її довше. У Пуми доволі просторий для цього сегменту салон та 456-літровий вантажний відсік.

Напишіть відгук

Scroll to top