Архіви

Ford повідомив перші деталі про нові Transit Connect і Transit Courier

В середині 2018 року до популярної серії легких комерційних автомобілів Ford Transit приєднаються нові Transit Connect і Transit Courier. Автовиробник озвучив перші деталі про новинки.

Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Courier і Transit Courier вивели Ford на перше місце в Європі з продажів комерційного автотранспорту. За період з початку року по жовтень на континенті було продано понад чверть мільйона цих автомобілів, що на 8% перевищує показники 2016 року.

Нові Ford Tourneo Connect і Ford Transit Connect
Tourneo Connect (пасажирський) і Transit Connect (вантажний) виділяються новою передньою частиною з більш високо розташованою решіткою радіатора, а також більш витонченими ксеноновими фарами, світлодіодними ходовими вогнями, доступними в більш дорогих версіях. Нова конструкція бампера і переднього спойлера покращує аеродинамічні характеристики автомобіля.

Покращені інтер’єри пятиместного Tourneo Connect і 7-місцевого Grand Tourneo Connect виконані з зносостійких матеріалів. На передній панелі виділяється зовсім нова центральна консоль. Для версій в середній і найдорожчій комплектації доступний 6-дюймовий тачскрін з мультимедійною системою SYNC 3.

Iнтер’єр Ford Tourneo Connect

Як вантажний, так і пасажирський автомобіль вперше в сегменті оснащені новим комплексом систем допомоги водієві. Зокрема, інтелектуальна система підтримки швидкості Intelligent Speed ​​Assist автоматично регулює швидкість автомобіля в залежності від поточного швидкісного режиму.

Варто відзначити наявність системи запобігання зіткнень Pre-Collision Assist з функцією виявлення пішоходів, системи екстреного гальмування, системи стабілізації при сильному бічному вітрі і системи активної допомоги при парковці. Остання допомагає безпечно зайняти паркувальне місце як при перпендикулярному, так і паралельному паркуванні.

У силову лінійку входять нові 1,5-літровий дизельний двигун сімейства EcoBlue і 1,0-літровий бензиновий EcoBoost. Всі мотори компонуються з 6-ступінчастою механічною трансмісією в стандартній комплектації. Дизельний двигун може бути поєднаний з 8-ступінчастою автоматичною коробкою.

Новий Ford Tourneo Connect

При складених задніх сидіннях об’єм вантажного відсіку у версії Tourneo Connect становить 2410 літрів, у 7-місцевого Grand Tourneo Connect – 2620 літрів.

Фургон Transit Connect має версії з довгою і короткою базою. Забезпечують вантажну місткість до 3,6 м³ і мають корисне навантаження в діапазоні від 520 до 890 кг.

Нові Ford Tourneo Courier і Ford Transit Courier
П’ятимісний пасажирський Tourneo Courier і вантажний Transit Courier є найкомпактнішими представниками сімейства Transit. Нові моделі відрізняються зміненим виглядом передньої частини автомобіля, який включає нову форму решітки радіатора і змінену конструкцію бампера.

Новий Ford Tourneo Courier

Найбільш істотною зміною в кабіні Tourneo Courier і Transit Courier є нова ергономічна центральна консоль зі збільшеним 6-дюймовим кольоровим сенсорним екраном мультимедійної системи SYNC 3. Тепер екран розташований ближче до водія, що забезпечує кращу візуальну доступність і простоту у використанні.

Панель приладів Ford Tourneo Courier і Ford Transit Courier стала зручнішою

Двигуни для нових Tourneo Courier і Transit Courier – 1,5-літровий дизельний TDCi і 1,0-літровий бензиновий EcoBoost. Трансмісія – 6-швидкісна “механіка”, що прийшла на заміну застарілій 5-ступінчастій коробці.

Для зниження експлуатаційних витрат до стандартного оснащення всіх дизельних моделей увійшов аеродинамічний пакет, що знижує витрату палива. У нього входять автоматичні жалюзі радіатора, що знижує час прогріву двигуна і зменшує лобовий опір повітря при русі.

Об’єм багажного відсіку у пасажирського Tourneo Courier становить 1656 літрів при складених задніх сидіннях.

Покупцям запропоновано чотири варіанти мінівена, включаючи топові моделі Titanium і Sport.

Новий Transit Courier має корисне навантаження в діапазоні від 500 до 590 кг, вантажні відсіки місткістю до 2,4 м³, а також різні типи кузовів – фургон і комбі. Також лінійка даної серії включає в себе нову модель Limited – альтернативу вже існуючої топової моделі Sport.

Фургон Ford Transit CourierДжерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Leave a Reply

Scroll to top