Ford Архіви

Ford показав перше зображення компакт-кроса Ford Puma

Компанія Ford опублікувала перше зображення нового компактного кросовера Ford Puma. Він поєднує яскравий дизайн екстер’єру з найкращим в класі багажним відділенням і м’яко-гібридною 48-вольтової системою.

З’явився перший тізер популярної колись моделі Ford Puma, яку автовиробник вирішив відродити, але у вигляді кросовера.

Ключовими рисами дизайну є аеродинамічні обриси, компактні пропорції, збільшений кліренс і місткий багажник об’ємом 456 л, де помістяться дві сумки для гольфу у вертикальному положенні.

Для більшої паливної ефективності виробник застосував в Ford Puma технологію Ford EcoBoost Hybrid. Стартер-генератор взаємодіє з 1,0-літровим 3-циліндровим бензиновим двигуном EcoBoost. Він забезпечує відновлення і накопичення енергії та зарядження 48-вольтової літій-іонної акумуляторної батареї.

Модель Ford Puma, яка вироблялася у 1997-2002

Працюючи замість бензинового мотора, стартер-генератор використовує збережену електроенергію для максимальної економії палива. В якості допоміжного джерела рушійної сили він забезпечує збільшення сукупного крутного моменту. Віддача силової установки – 115 к.с.

Puma увійде до лінійки кросоверів бренду для європейського ринку, де компанію їй складуть Kuga, Edge Fiesta Active, Focus Active, EcoSport і новий Explorer Plug-In Hybrid.

Продажі Ford Puma стартують в кінці 2019 року. Завод марки в м.Крайова (Румунія) стане місцем виробництва новинки.

Джерело: Ford

Leave a Reply

Scroll to top