Ford озвучив план електрифікації своєї продукції

Компанія Ford планує повністю перейти на масове виробництво електричних автомобілів і автівок з двигунами на альтернативних видах палива до 2030 року, а в 2020-му випустити електрокросовер з 480-кілометровим запасом ходу на одній зарядці.

У програму електрифікації модельного ряду буде інвестовано 4,5 млрд доларів. У найближчі 5 років випустять 13 нових моделей з електричним приводом, серед них гібридні версії пікапа F-150 і спорткара Ford Mustang, plug-in гібридний фургон Transit Custom, два гібриди для поліції, гібридний автомобіль з автономним управлінням для служб каршерінга і таксі.

Також в планах Ford – створити протягом найближчих 3 років електричні версії не менш ніж сорока відсотків модельного ряду. Крім того, буде розгорнута програма розробки батарей. Станції швидкої зарядки з’являться в Європі в рамках підписаного c європейськими автовиробниками BMW Group, Daimler AG, Porsche, Audi і Volkswagen Group Меморандуму про взаєморозуміння. Спершу встановлять 400 станцій потужністю до 350 кВт, потім мережу розвинуть по всьому світу.

Також компанія працює над технологією бездротової зарядки, системою управління корпоративними парками електромобілів, плануванням маршрутів і телеметрії.

Опитування клієнтів показали, що 87% власників автомобілів з гібридною силовою установкою купили б їх повторно, а 92% водіїв електрокарів не проти знову придбати повністю електричні автівки (BEV).

У себе на батьківщині в США автовиробник займає перше місце з продажів гібридних авто і друге – в сегменті електромобілів.

Від двигунів внутрішнього згоряння на відміну від деяких інших компаній Ford відмовлятися не має наміру, проте бензинові агрегати (включаючи EcoBoost) удосконалюватимуть для підвищення економічності і продуктивності. Те ж стосується і дизельних технологій.

2017 Ford Transit Custom

До 2025 року компанія збирається впровадити технологію Smart Mobility (“розумна мобільність”) і автономного управління.

Джерело: ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Фото – Ford

На верхньому фото – Ford Mustang

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *