Ford Mustang став найпопулярнішим спорткаром в Європі

У компанії Ford підвели підсумки продажів спорткара Mustang. Особливу увагу у автовиробника приділили реалізації за межами США. Справа в тому, що модель почали поставляти на зовнішні ринки відносно недавно – після останньої зміни поколінь. Як виявилося, Ford Mustang в Європі став найпопулярнішою спортивною автівкою.

За повний рік продажів власниками Мустангів на нашому континенті стали 15 335 осіб. Цікаво, що майже третина (4,5 тис.) спорткарів, проданих в Європі, знайшла власників у Великій Британії. Лише за перший квартал 2017 року на континенті вже реалізовано 3600 авто.

2016 Ford Mustang
Ford Mustang у кузові кабріолет

Мустанг є найпопулярнішим в своєму класі на авторинках Франції, Швеції, Польщі, Чехії, Угорщини, Румунії, Фінляндії та Греції.

Модель, взагалі кажучи, відмінно продається за межами США. Зокрема, Mustang є найбільш продаваним спортивним автомобілем в Китаї, причому попит на нього в цій країні швидко зростає.

У всьому світі в минулому році Ford продав 150 тисяч Мустангів. Модель може претендувати на титул найпопулярнішого на планеті спортивного автомобіля. 45 тисяч з цих продажів відбулися за межами Північної Америки.

Скептики задаються питанням: якщо Ford Mustang так добре сприйнятий за межами США, то чому керівництво компанії так довго думало про постачання маслкар за кордон? Адже в Штатах Мустанг продається понад півстоліття.

До слова, Ford Mustang офіційно поставляється в Україну. Версія з 4-циліндровим турбованим двигуном Ecoboost (2,3 л, 314 к.с.) коштує від 1,49 млн. грн. (за купе) і від 1,62 млн. грн. (за кабріолет).

Більш потужний Mustang GT з 5,0-літровим атмосферником в 418 к.с. обійдеться у 1,99 млн. грн. Він пропонується тільки в закритому кузові.

Трансмісія для будь-якої версії – 6-діапазонна коробка-автомат.

Фото – Ford

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *