Навколо світу

Ford готує серйозного суперника для Hyundai Kona

Продажі кросоверів стабільно зростають у всьому світі. Особливо популярні компактні і субкомпактні SUV. Компанія Ford не має наміру ігнорувати цей тренд. Зараз повним ходом йде розробка нової моделі, яка складе конкуренцію корейським Hyundai Kona і KIA Stonic, а також Honda HR-V, Jeep Renegade, Toyota CH-R тощо.

У лінійці Ford і зараз є субкомпактний SUV – EcoSport. Це глобальна модель і продається вона досить непогано. Наприклад, в США в 2018 році свій вибір на ньому залишили майже 55 тисяч покупців – це п’яте місце в сегменті.

Згадана вище Hyundai Kona, йде на сьомій позиції і трохи поступається Ford EcoSport і Toyota CH-R.

2018 Hyundai Kona

Мабуть, одного EcoSport Форду недостатньо, тим більше що практичності в ньому більше, ніж зовнішньої привабливості, а динамічні характеристики і зовсім залишають бажати кращого.

Саме тому, сьогодні створюється абсолютно новий кросовер, прототипи якого вже не раз потрапляли в камери фотографів-шпигунів.

Зокрема, днями один з тестових зразків засвітився на міських вулицях. Судячи з усього, новинку проектують на тій самій платформі, на якій збудована остання Fiesta. Тестовий зразок зашитий в щільний камуфляж, але деякі елементи вказують, що багато взято від нового Focus. Було б дивно, якби було інакше.

Що стосується, Ford Fiesta, то вона є прекрасною базою для кросовера. У моделі і сьогодні є версія Active, але це, скоріш, стилізація під SUV.

2017 Ford Fiesta Active

Новий кросовер Ford навряд чи замінить EcoSport. Більш реальним виглядає їх одночасне виробництво.

Завантаження...

Напишіть відгук

Scroll to top