Ford хоче зробити електричні кросовери доступними для населення

Абсолютно новий повністю електричний кросовер Ford поєднає ефектний дизайн, високу динаміку і продуманий цифровий інтерфейс «людина-машина». Електромобіль з’явиться в 2020 році, і буде мати унікальне цінове позиціонування.

У найближчі 2-5 років, як очікують в компанії Ford, відбудеться зростання попиту на електромобілі. Цьому сприятимуть законодавчі заходи, які заохочують перехід на електрифіковані транспортні засоби, а також більш високі споживчі властивості автомобілів з електричною силовою установкою.

В електрифікацію своєї модельної лінійки до 2022 року Ford планує інвестувати 11 мільярдів доларів. Всього за цей час будуть представлені 40 електрифікованих моделей, причому 16 з них – це «чисті» електрокари.

Першим із запланованої «зеленої» лінійки стане компактний SUV з дизайном, натхненним зовнішнім виглядом Ford Mustang. Головне, що повністю електричний кросовер отримає вкрай привабливу ціну.

Даррен Палмер (Darren Palmer), директор напрямку Battery Electric Vehicles (електромобілі) Ford:

Ми запропонуємо новий електромобіль за ціною, яка сподобається клієнтам Ford. Нічого подібного з такими характеристиками на ринку зараз немає, і нічого подібного за цю ціну не буде. Перший електромобіль Ford для масового ринку буде мати запас ходу в 480 км, він також запропонує високі динамічні характеристики і практичність за доступною ціною.

Як і новий електричний кросовер, інші електромобілі Ford будуть натхненні легендарними моделями марки і матимуть поліпшені їздові характеристики, підвищені функціональніст і комфортом у порівнянні з автомобілями з двигунами внутрішнього згоряння.

Даррен Палмер (Darren Palmer):

Ми не маємо наміру слідувати стратегії, заснованій на відповідності посиленим екологічним вимогам, коли покупці купують електромобілі тільки тому, що вони екологічніше. Наші клієнти будуть купувати електромобілі тому, що вони дійсно допоможуть їм покращити якість їх життя.

Салони електромобілів Ford будуть оснащені великими екранами, а оновлення програмного забезпечення буде здійснюватись за допомогою бездротової передачі даних по Інтернету.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *