Ford хоче змінити модельний ряд для ринку Північної Америки

Для ринків США і Канади компанія Ford має намір змінити свій модельний ряд. Відповідно до стратегічного плану американського автовиробника місце хетчбеків і седанів займуть пікапи і кросовери.

Через кілька років 90% модельної лінійки на північноамериканському ринку представлятимуть SUV, комерційні транспортні засоби та, звичайно, популярні тут пікапи. До 2020 року з дорожніх легковиків залишаться тільки Focus Active і Mustang.

Сьогодні лінійка дорожніх автомобілів бренду на північноамериканському ринку складається з седанів Fiesta, Fusion і Taurus, компактвена C-Mac, а також хетчбека Focus.

Їх популярність набагато меншf, ніж у пікапів F-серії, або кросовера Escape. Для порівняння: в минулому році було продано майже 900 тисяч пікапів Ford, а ось седанів Fusion – трохи більше 200 тисяч.

У компанії вирішили припинити розробки наступних поколінь автомобілів з 3-об’ємним кузовом через падіння попиту на них і, як наслідок, – прибутку.

Зате Ford вивчає можливість виробництва транспортних засобів з високою посадкою і просторим салоном, які не належать до жодного сучасному сегменту.

Найбільш затребувані модель марки, такі як F-150, Mustang, Explorer, Escape і Bronco, поетапно отримають гібридні версії. Крім того, слідуючи світовому тренду, Ford планує представити 16 повністю електричних моделей до 2022 року.

Джерело: Ford

На фото: 2018 Ford F-150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *