Архіви

Ford GT став найшвидшою моделлю в історії марки

Досягнувши швидкості 348 км/год, новий Ford GT з двигуном EcoBoost став найшвидшою в історії марки Ford автівкою. Цей видатний результат не став несподіванкою.
2017 Ford GT

2017 Ford GT

Ще у 2016 році на етапі розробки під час випробувань Ford GT на треку кільцевої гоночної траси Calabogie Motorsports Park, що у Канаді, перевершив результати своїх головних суперників – Ferrari 458 Speciale та McLaren 675LT. Час становив:

  • Ferrari 458 Speciale – 2:12,9 хв.
  • McLaren 675LT – 2:10,4 хв.
  • Ford GT – 2:09,8 хв.

Усі авто однаково підготували до заїзду — були замінені робочі рідини, встановлені нові шини й оптимально налаштовані підвіски. За кермо кожного зі спорт-карів сідав один й той же професійний водій, умови траси були ідентичні.

Суха маса Ford GT становить менше 1 400 кг – це проміжний показник між головними конкурентами — McLaren 675LT і Ferrari 488.

Радж Наїр (Raj Nair), віце-президент із глобального розвитку та головний технічний директор Ford:

Уся суть Ford GT – в потужності. Нам вдалося значно знизити масу завдяки використанню вуглеводного волокна для архітектури Ford GT. Далі ми «повернули» частину зекономленого у вигляді систем і технологій, які забезпечують підвищення потужності, особливо в плані активних динамічних характеристик. І як наслідок отримали ще швидший автомобіль.

Нова 3,5-літрова «шістка» EcoBoost, що стоїть на 2017 Ford GT, має потужність 647 к.с. і крутний момент 746 Нм. Пікове значення останнього доступне вже на позначці 3 500 об/хв.

Дейв Перікек (Dave Pericak), головний директор Ford Performance:

Ми очікували, що двигун EcoBoost V6 прекрасно працюватиме з Ford GT, як з точки зору потужності, так і з точки зору аеродинамічних характеристик. Ми випробовували і розробляли цей силовий агрегат на базі гоночного прототипу у Дейтоні, який два сезони брав участь в чемпіонатах Міжнародної асоціації автоперегонів, а в минулому сезоні змагався з Ford GT. Ми надзвичайно задоволені його роботою, як на треку, так і на дорозі.

Джерело – «ТОВ Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні.

Напишіть відгук

Scroll to top