Ford готує тест-пілотів 4 рівня на гоночному Mustang FP350S

До випробувань моделей Ford допущені більше 10 тисяч водіїв. Лише 20 з них мають статус водіїв-випробувачів найвищого 4-го рівня. Для підготовки елітних тест-пілотів використовується гоночний суперкар Mustang FP350S.

Перед тим, як болід передали заводським водіям-випробувачам, Ford Mustang FP350S обладнали другим інструкторським кріслом та 50-канальним блоком збору даних про дії водія і параметри автомобіля.

Кут повороту рульового колеса, тиск в гальмівній системі і час перенесення ноги з педалі газу на гальма – всі ці дані допомагають інструкторам розробляти індивідуальні рекомендації для тест-пілотів.

Mustang FP350S розроблений підрозділом Ford Performanсe спеціально для гонок Trans-Am, NASA та інших північноамериканських кузовних серій. Представлений в 2017 році, цей масл-кар не призначений для доріг загального користування.

Під капотом боліда знаходиться двигун V8 об’ємом 5,2 л та потужністю близько 520 к.с. Плюс 6-ступінчаста МКП і диференціал Torsen. Mustang FP350S в США і Канаді можна замовити у будь-якого дилера Ford за ціною близько 115 тисяч доларів.

Водії, які мають офіційний ранг водіїв-випробувачів четвертого рівня, застосовують навички гоночного водіння, щоб вивчити автомобілі спортивного підрозділу Ford Performance на межі можливості.

Разом з тим, що особливо важливо для пересічного покупця будь-якої моделі Ford, тест-пілоти потім діляться своїм досвідом з інженерами інших підрозділів, а отримані ними навички допомагають краще «відчувати» налаштування автомобіля при доопрацюванні масових моделей.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *