Архіви

Ford готує конкурента для електричного кросовера Tesla Model X

Компанія Ford вже має певний досвід у розробці електромобілей. Другою моделлю у «зеленій» лінійці автовиробника стане кросовер. Він отримає назву Mach 1 і за показником запасу ходу може скласти конкуренцію навіть Tesla Model X.

Ford Mach 1, на відміну від вже існуючого Ford Focus Electric, розробляють з чистого аркуша паперу. Очікується, що новинку покажуть не пізніше 2020 року.

Наразі відомо, що в основі повністю електричного SUV лежить платформа C2, яка біла вперше використана на все тому ж Фокусі, але нового покоління.

Ходять чутки, що зовнішній дизайн Mach 1 перегукуватиметься зі стилістикою масл-кара Mustang. Утім, наразі це не можна ні підтвердити, ні спростувати, оскільки тестовий прототип, який вже обкатують на дорогах загального користування, повністю приховує маскувальний камуфляж.

Певне враження щодо фордівського електрокросовера допоможе скласти прототип Anything-But-Mach-1. Принаймні це стосується габаритних розмірів та пропорцій. Взагалі кажучі, новинка розташується десь посередені між компактним та середньорозмірним сегментами.

Запас автономності Ford Mach 1, як обіцяють розробники, становить 300 миль (483 км). Для порівнянні у топовій версії Model X 100D цей показник становить 295 миль (475 км). Однак електрокросовер Ford, скоріш за все, буде значно дешевшим за кросовер Tesla, і саме ця обставина може стати значним козирем.

Напишіть відгук

Scroll to top