Архіви

Ford Fiesta склала серйозну конкуренцію Volkswagen Golf у Європі

У березні 2017 року Ford Fiesta стала найпопулярнішою автівкою у Європі. Її власниками стали 47 тисяч чоловік, що на 12 % перевищило минулорічні результати. Це дозволило Фієсті наздогнати континентального бестселера останніх років — Volkswagen Golf.

Продажі Fiesta посприяли зростанню кількості зареєстрованих нових автомобілів у Європі: рекордний березневий результат становив 1,93 мільйона, перевищивши торішній показник на 10,8%.

2014 Ford Fiesta

Усього в березні компанія Ford продала 200 тисяч автомобілів (+14%), з них 156 тисяч — це пасажирські авто (+16%). Таким чином Ford став другим за популярністю брендом у Європі із загальною часткою на авторинку у 9,2%.

Серед п’яти найбільших європейських авторинків — Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії та Іспанії — найбільше зростання продажів Fiesta спостерігалося в Іспанії – +97% до показника березня минулого року. В Італії продажі Fiesta зросли на 21%, у Німеччині — на 18%, у Великій Британії, де Fiesta завжди була одним із найпопулярніших авто, – на 8%.

В Угорщині, Чехії, Данії, Румунії, Швейцарії та Нідерландах також зафіксоване значне зростання кількості реєстрацій нових Fiesta.

Ролан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент із маркетингу, продажів і сервісного обслуговування компанії Ford of Europe, коментує:

У березні Fiesta знову став найпопулярнішим автомобілем, забезпечивши 12% загальних продажів компанії Ford. Покупців продовжує приваблювати оригінальний дизайн Fiesta, потужний, проте економічний двигун, а також найкращий у своєму класі рівень задоволення від керування. Березень був винятковим місяцем в історії Ford у Європі, адже продажі зросли на всіх ринках без винятків.

Ford Fiesta нового покоління надійде у продаж у Європі вже цього літа в кількох комплектаціях. Серед них – стильна Titanium, спортивна ST-Line та преміальна Vignale.

Крос-версія Fiesta Active та «заряджена» Fiesta ST надійдуть у продаж на початку 2018 року. Остання оснащена новим 3-циліндровим двигуном EcoBoost потужністю 200 к.с.

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Форд в Україні

Leave a Reply

Scroll to top