Архіви

Ford Fiesta і Ford Ranger стали рекордсменами з економії палива

У Великій Британії пройшов щорічний марафон паливної економічності MPG Marathon, на якому були поставлені нові рекорди економічного водіння. «Клас» показали англійські і норвезькі водії на хетчбеці Ford Fiesta нового покоління і на пікапі Ford Ranger.

Журналіст Пол Кліфтон (Paul Clifton) і інженер Іен Маккін (Ian McKean) перемогли в загальному заліку, проїхавши 570 км і витрачаючи 2,3 л/100 км на авто Ford Fiesta з 1,5-літровим 120-сильним дизельним мотором TDCi. Цей результат перевершив попередній рекорд на 12%, а економія пального виявилася на 34% вищою за офіційні цифри витрати для цієї моделі.

Інший учасник марафону – також автомобіль Ford Fiestа, але з бензиновим агрегатом EcoBoost, призером конкурсу «Двигун року» об’ємом 1,0 л і потужністю 125 к.с., показав результат 2,9 л/100 км і став переможцем серед бензинових транспортних засобів.

Керували автівкою колишні пілоти заводської ралійної команди Ford Енді Доусон (Andy Dawson) і Ендрю Мерріот (Andrew Marriott). Екіпажу вдалося на 14% обійти попередній рекорд і на 33% перевищити заявлений рівень паливної економічності для Fiesta з двигуном EcoBoost 1.0.

Завдяки прийомам економічного водіння екіпажі Fiesta поліпшили офіційні показники паливної економічності автомобілів на третину, що рівносильно отриманню додаткових 14 л безкоштовного пального при заправці 42-літрового бака Ford Fiesta.

Норвезька команда в особі Кнута Вілтіла (Knut Wilthil) і Хенріка Борчгревінга (Henrik Borchgrevink) на Ford Ranger поставили світовий рекорд з максимальноі відстані, пройденій пікапом на одному паливному баку.

Рекорд був встановлений на стандартному Ford Ranger XLT з дизельним мотором Duratorq TDCi (2,2 л, 156 к.с., 385 Нм) і 6-ступінчастою механічною трансмісією. Розпланувавши маршрут і використовуючи такі прийоми, як парковка на похилій площині під час зупинок, щоб мінімально витрачати паливо, коли автівка почитанє рух, екіпаж подолав дистанцію в 1616 км по дорогах Скандинавії. Заїзд тривав 30 годин на середній швидкості 60 км/год.

Середня витрата, з урахуванням непростих погодних умов, склала менше 5 л/100 км – це на 23% кращий результат, ніж показники паливної економічності згідно з технічним паспортом.

2017 Ford Fiesta

Новий Ford Fiesta вже з’явився на ринках європейських країн. Він витрачає від 3,2 л/100 км і має обсяг викидів CO82 г/км. Його оснащено економним двигуном і технологіями, що автоматично зупиняють і потім швидко пускають двигун під час руху в пробці або на світлофорах, а також еко-кнопкою в моделях з МКПП, яка регулює роботу двигуна і дросельної заслінки, та економить навіть більше пального, ніж можна очікувати.

Ford Ranger є найбільш продаваним серед пікапів у Європі. З січня по вересень 2017 року вже було продано 31 тис. одиниць.

Джерело: ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Ford в Україні

Фото – Ford

Залишити коментар

Scroll to top