Флагмани BMW X5 і BMW X7 названі «Автомобілями року»

2019 BMW X5

Дві нові моделі BMW – кросовери X5 і X7 – отримали щорічні нагороди “Автомобіль Року” від популярного видання Carwow.

2019 BMW X5, нове покоління кросовера, нагороджений за кращі технології в категорії «Technology award». Абсолютно новий флагман BMW X7 названий найбажанішим автомобілем (категорія «Most Wanted»), повідомляє незалежний інтернет-ресурс BMWBLOG.

Carwow – це британський порівняльний сайт, який допомагає придбати новий автомобіль у надійного дилера. Нещодавно він провів традиційний конкурс “Автомобіль року” і вручив нагороди моделям в різних категоріях, плюс був обраний єдиний переможець.

BMW X5 відзначений за інноваційну та просту у використанні систему iDrive. Ця модель є першим продаваним автомобілем BMW з такою системою. Вона пропонує цілий набір інтерактивних засобів, включаючи голосові команди і контролер жестів (Gesture Control).

2019 BMW X5

2019 BMW X5 нового покоління


BMW X7 став переможцем в категорії «Найбільш бажаний автомобіль» ( “Most Wanted”). За останні кілька місяців їм зацікавилося найбільше відвідувачів сайту Carwow.

2019 BMW X7

2019 BMW X7


Цікаво, що тільки дві моделі BMW отримали нагороди, і обидві є найбільшими за розмірами позашляховиками баварського бренду.

Масивні автомобілі користуються попитом в США. Таким чином, ці моделі мають хороші перспективи на ринку Північної Америки. До речі, обидва кросовери виробляють саме в Штатах на автозаводі у Спартанбурзі (Південна Кароліна).

На жаль, нова BMW 3-Series, як і останні представники М-серії, залишилися без нагород.

Джерело – BMWBLOG

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *