Тести та рекорди

Фіни визнали Opel Insignia найкращим автомобілем для зими

Флагманський кросовер Opel Insignia нового покоління отримав нагороду від фінського автомобільного журналу Tekniikan Maailma (ТМ) як переможець в номінації «Зимовий автомобіль 2018».

Для участі в конкурсі було відібрано 14 моделей, Insignia стала єдиною, яка набрала максимальну кількість «сніжинок» і найвищий бал з усіх – 8,8 з 10.

ТМ щорічно проводить в лютому зимові тести автомобілів в суворих погодних і дорожніх умовах. Протягом місяця кандидати проходять виснажливі випробування, а після журналісти вибирають найкращого.

Модель Opel Insignia здобула перемогу в змаганні цього року, випередивши за балами інших учасників – 14 моделей в своїх найпопулярніших комплектаціях, які були представлені протягом 2017-го.

Автівки тестували як в лабораторних умовах, так і в «Білому пеклі» – на треку Івало, а також на звичайних лапландських дорогах. Opel Insignia був визнав успішним у всіх видах тестів, отримавши найвищі оцінки за системи опалення, управління і гальмування, плюс високі бали за комфорт під час тривалих поїздок.

Рамі Кіттіла, керуючий директор Opel Фінляндія:

Успіх нашої Insignia – це чудова подія, хоча для нас це не було великим сюрпризом. Ми знали, що нове покоління Insignia – це ідеальний вибір, незалежно від погодних умов і температури, і в виснажливу спеку і в льодовий холод все системи Opel Insignia працюють безвідмовно.

Нова Opel Insignia доступна для індивідуальних замовлень в автоцентрах Opel в Києві та Одесі. З 3 березня діє спеціальна ціна для версій Sports Tourer і Grand Sport: 917 900 грн з ПДВ.

Джерело: Група компаній АІС – офіційний дистриб’ютор Opel в Україні

Фото: 2018 Opel Insignia Sports Tourer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top