Архіви

Fiat Tipo здав краш-тести на «трійку»

У серії останніх краш-тестів, яку проводила незалежна організація Euro NCAP, іспити складав італійський хетчбек Fiat Tipo останньої генерації. Зі стандартним пакетом безпеки модель отримала лише 3 зірки.

Tipo оцінювали за новою методою Euro NCAP, згідно якої спочатку модель тестують зі стандартним обладнанням. Потім, за бажанням автовиробника, випробовують версію з розширеним пакетом безпеки, який пропонується за додаткові гроші.

Подвійна оцінка дозволяє споживачам бачити поліпшення безпеки, яке може бути досягнуто за рахунок додаткового обладнання для запобігання аварії. Fiat Tipo саме з таким оснащенням отримав вже 4 зірки.

У додатковий «Пакет безпеки» Fiat Tipo входить система попередження про лобовому зіткненні з функцією автоматичного гальмування, яка функціонує як при низьких, так і на високих швидкостях. Однак вона не реагує на пішоходів.

Генеральний секретар Euro NCAP Майкл Ранинген (Michiel van Ratingen) так прокоментував результати італійської моделі:

Fiat Tipo позиціонується як функціональний автомобіль, який максимізує співвідношення ціни і якості. Проте, для забезпечення максимальної безпеки і доведення машини до рівня захисту, який пропонують найближчі конкуренти в цьому сегменті, споживачі не повинні нехтувати додатковим пакетом безпеки.

До речі, Tipo офіційно поставляється в Україну, щоправда, у кузові седан. Початкова вартість автівки з 95-сильним двигуном EURO 6 та 6-швидкісною механічною КПП становить 356 330 гривень.

fiat-tipo_5-door-2017

Напишіть відгук

Scroll to top