Fiat Panda та Fiat 500 залишаються найпопулярнішими мінікарами у Європі

Fiat Panda та Fiat 500 залишаються найпопулярнішими мінікарами у Європі

Пандемія не завадила італійськім сітікарам Fiat Panda та Fiat 500 зберігти лідерство у своєму класі на європейському авторинку.

За підсумками продажів за перше півріччя 2020 року Панда та Чінквеченто набагато випередили Toyota Aygo, яка наразі йде третьою за популярністю.

Звісно, високі результати італійських автівок забезпечив домашній ринок. У самій Італії моделі є безумовними бестселерами. Більш того, Fiat планував свого часу залишити на європейському ринку легкових автівок лише Fiat Panda та Fiat 500, а також комерційні моделі. Решту лінійки автовиробник мав намір продавати виключно за межами Європи.

Чому Panda та 500 настільки затребувані? Перш за все, завдяки великій кількості модифікацій: від звичайних базових хетчбеків до електрокарів та гібридів.

Крім того, популярності моделям додали «позашляхові» версії. Наприклад, кросовер Fiat 500X чудово продається не тільки у Європі, але й за її межами, зокрема в США. Fiat Panda Cross також розширила коло потенційних клієнтів.

Додамо, що до першої десятки найбільш популярних сітікарів Європи, крім італійських моделей та Toyota Aygo сьогодні також входять Renault Twingo, Volkswagen Up!, Kia Picanto, Hyundai i10, Peugeot 108, Citroën C1 та Mitsubishi Mirage.

До речі, Toyota Aygo, Peugeot 108 та Citroën C1 – фактично одна та сама модель, яку разом проектували Toyota та концерн PSA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *