Ferrari готує до виробництва свою першу модель класу SUV

Ferrari готує до виробництва свою першу модель класу SUV

Тестовий прототип першого кросовера Ferrari помічений недалеко від штаб-квартири італійського бренду в Маранелло.

Судячи зі шпигунських фото, тестовий мул Ferrari SUV, отримав адаптований кузов від кросовера Maserati Levante, пише Autocar. Таким чином, на даному етапі розробки йде обкатка ходової частини і силової установки. Про дизайн майбутнього кросовера Ferrari говорити наразі передчасно.

Прототип сидить значно нижче, ніж звичайні кросовери, але Autocar допускає, що новинка отримає адаптивну пневмоподвеску і, відповідно, більш високий дорожній просвіт.

На даний момент робоча назва кросовера Ferrari – Purosangue, тобто “Чистокровний”. Ferrari обіцяє, що цей SUV не буде схожий ні на одну модель з існуючої лінійки розкішних паркетників, на зразок Aston Martin DBX, Lamborghini Urus і, тим більше на Bentley Bentayga або Rolls-Royce Cullinan.

Як повідомив Майкл Лейтерс, головний технічний директор Ferrari, завданням бренду є відкрити новий для себе сегмент.

Ferrari, як і раніше, приховує технічні подробиці про Purosangue. Універсальна передньо-средньомоторная архітектура Ferrari, яка буде використовуватися в кросовері, дозволяє встановлювати двигуни V6, V8 та V12 з гібридною технологією або без неї. Привід може бути заднім або повним, а салон – дво- або чотиримісним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *