Фактична витрата палива може бути на 75% більшою за офіційні показники – експерти

Ford Fiesta
Згідно з новими дослідженнями, водії можуть витрачати на 75% більше палива, ніж показують офіційні цифри про споживання їх автомобілів, повідомляє британське видання Motor 1.

Компанія Carly (спеціалізується на мобільних додатках для автомобілістів) оприлюднила дані для більш ніж 1 млн автомобілів по всьому світу: виявлено щорічне зростання розбіжностей з 2004 по 2016 рік між офіційними показниками споживання і реальної паливною ефективністю автомобілів.

Найбільш значна різниця була виявлена ​​в даних по дизельних автівках від 2016 року, в середньому реальна витрата палива на 75% перевищила офіційні цифри від виробника транспортного засобу.

Офіційний показник паливної економічності від фонду RAC в 2016 становив 3,76 л/100 км. У Carly підрахували, що середній автомобіліст, проїжджаючи десь 19,3 тис. км на рік, витрачає на 1150 доларів більше на пальне, ніж мав би витрачати виходячи з тих цифр, що заявлені виробником.

Авід Авіно (Avid Avini), один із засновників Carly:

Існує постійний конфлікт інтересів щодо споживання палива. Протягом багатьох років правила вимагають все менше викидів CO2, проте водії хочуть мати потужніші та розкішніші автомобілі … З кожною новою стратегією скорочення викидів вуглекислоти виробники змушені зменшувати витрату палива, проте через випробування, що проводяться в лабораторіях, а не в реальних умовах, дані розходяться.

Прогнозувати споживання палива складно, оскільки воно дуже залежить від індивідуального стилю водіння, невідповідність викликає заклопотаність у споживачів, які покладаються на офіційні цифри.

Новина з’явилася всього через шість місяців після того, як Європейський Союз ввів нові правила визначення викидів і паливної економічності для нових моделей. Покликаний забезпечити більш типовий показник споживання, тест WLTP замінює існуючий лабораторний тест NEDC.

Нова форма тестування не стане звичайним явищем до серпня цього року, і деякі автомобілі будуть як і раніше використовувати цифри NEDC до початку 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *