Lexus LS п’ятого покоління вже можна замовляти в Україні

2018 Lexus LS 500
В офіційній дилерській мережі Lexus в Україні розпочато прийом замовлень на седан представницького класу Lexus LS п’ятого покоління.

Новинка була представлена на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті (NAIAS, North American International Auto Show) у січні 2017 року, де відразу ж отримала нагороду EyesOn Design Award за дизайн інтер’єру. Це, загалом, не дивно … Судіть самі.

Салон Lexus LS 500

Комфорт пасажирів і водія в новому седані було винесено на зовсім інший рівень. Наприклад, система регулювання сидінь має 28 напрямків. Плюс підігрів, вентиляція, кілька варіантів масажу і інноваційний клімат-контроль.

На ринку будуть представлені дві версії седана – LS 500 і гібридна LS 500h з 3,5-літровим бензиновим двигуном і двома електромоторами.

Кілька слів про двигун і трансмісії. Обидва агрегати – це новітні розробки. Потужність мотора з подвійним турбонаддувом складає 415 к.с., що можна порівняти з віддачею попередньої атмосферної “вісімки”.

В якості трансмісії запропонований новий 10-швидкісний “автомат”, який вже використовується на спорт-купе Lexus LC 500.

В основі Lexus LS п’ятого покоління лежить та ж платформа, на якій побудована Toyota Camry восьмої генерації. Остання також дебютувала на мотор-шоу в Детройті на початку поточного року.

2018 Lexus LS 500

Саме Lexus LS став першою моделлю преміального бренду компанії Toyota. У 1989 відбувся дебют першого його покоління. За основу тоді була взята Toyota Celsior.

Фото, джерело – Lexus 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *