Електромобіль Toyota C-HR представлений на мотор-шоу в Пекіні

Toyota офіційно представила на Пекінському автосалоні батарейну версію популярного кросовера C-HR. Він призначений для ринку Китаю, а ось в Європі продаватися не буде.

Китайці зможуть придбати електромобіль Toyota C-HR в 2020 році. Він став частиною стратегії бренду з запуску 10 електрокарів в Китаї до кінця другого десятиліття.

Гібридні версії седанів Corolla і Levin також з’являться до кінця 2020-го, причому електродвигуни, батареї і інвертори для всіх трьох моделей будуть випускати в Китаї.

Мета Toyota – максимальна локалізація виробництва електрифікованих автомобілів. Так, в 2020 році в Китаї відкривається нове тестове підприємство з виготовлення батарей, плюс японці збираються зміцнити свою R&D (дослідження і дизайн) та виробничу бази в регіоні.

Інформація про електричний C-HR мізерна, Toyota поки не розкриває подробиць про силову установку, діапазон ходу, продуктивність новинки. Відомо лише, що автомобіль першим з електрокарів отримає платформу TNGA, на якій також побудований гібрид Prius і найостанніший RAV4. Наступні покоління Лексусів, зокрема CT, також посадять на цю нову архітектуру Toyota.

Джерело: Auto Express

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *