Електрокросовер Byton забезпечать просунутим автопілотом

На автошоу в Лос-Анджелесі, що відбулося в січні, китайська компанія Byton продемонструвала прототип свого дебютного електричного кросовера.

Byton Concept EV крім агресивного зовнішнього дизайну з прозорим панорамним дахом запам’ятався величезним 40-дюймовим водійським дисплеєм, потужною електричною силовою установкою.

Автомобіль отримав цілий набір технологічних “фішок”, серед яких камери, що розпізнають обличчя власника, зовнішні індикатори для попередження пішоходів про наближення, віртуальні дзеркала заднього виду і т.п.

Салон дуже ергономічний. Управляти мультимедійною системою, клімат-контролем і іншими системами авто можна за допомогою сенсорного дисплея і голосових команд і жестів.

Зі старту продажів в Китаї в 2019-му покупцям буде доступний автопілот третього рівня, однак кросовер обіцяють забезпечити системою автономного управління четвертого рівня до 2021 року.

У Byton зупинили вибір на технологічному стартапі Aurora із Силіконової долини, який займається розробкою аналогічних комплексів для Volkswagen і Hyundai.

За попередніми даними, серійний варіант електрокросовера Byton обійдеться покупцеві мінімум у $45 000, що еквівалентно 1,2 млн гривень за актуальним курсом.

Автомобіль в базовому заднеприводном варіанті отримає 272-сильний електромотор і батарею на 71 кВтг, з запасом ходу в 400 км (250 миль). Більш потужну повнопривідну версію забезпечать електричною силовою установкою з батареєю на 95 кВтг і загальної віддачею в 476 к.с. На одному заряді автівка зможе проїхати до 520 км (325 миль) шляху.

Джерело: Engadget, Byton

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *