Архіви

Електрокар Kia Niro: переваги і недоліки

Експерти Cars.com протестували новий повністю електричний 2019 Kia Niro та виділили його сильні і слабкі сторони.

Мінуси і плюси 2019 Kia Niro EV (Kia e-Niro в Європі) були відзначені експертами американського автомобільного маркетплейса Cars.com після того, як вони провели з автомобілем деякий час.

Повністю електрична версія недавно приєдналася до гібридної та плагін-гібридної модифікацій, що вже представлені на ринку.

Електромобіль Kia Niro позиціонується як кросовер (SUV), але за своєю функціональністю і дизайном це скоріше універсал. Він більш габаритний та місткий, ніж споріднена Hyundai Kona Electric.

Для новачків, які вперше сідають за кермо електромобіля, Niro – відповідний вибір.

Cars.com назвали 8 переваг Kia Niro на електротязі:
  1. Доступні ціни (від 39 495 дол. США);
  2. Дальність ходу: складає 385 км завдяки акумулятору ємністю 64 кВт-год, що для більшості людей достатньо;
  3. Швидка зарядка: до 80% за 75 хвилин при підключенні до системи зарядження постійним струмом потужністю 50 кВт, або 60 хвилин на 100-кіловатних станціях швидкої зарядки;
  4. Простота в плані водіння, обслуговування, дизайну, технологій;
  5. Тиша: потенційні шуми в салоні добре фільтруються, двигун працює тихо;
  6. Комфорт: приємний дизайн, простий і просторий салон, прекрасний огляд з водійського місця, логічно влаштовані перемикачі та кнопки, зручні сидіння, красива оббивка, продуманий простір для зберігання речей в салоні;
  7. Всі сучасні технологічні зручності: адекватний набір систем допомоги водієві і безпеки;
  8. Хороша керованість: вибір режимів водіння (особливо приємний «Спорт»), стійка їзда, легке рульове керування, точне при зміні напрямку; регульоване рекуперативне гальмування, відчуття посадки від акумулятора під підлогою, пристойна віддача 201 к.с.

Серед мінусів експерти назвали один – нестачу акумуляторних батарей для електрокарів в Південній Кореї (тут автомобіль випускають), що може призвести до обмеження поставок в США, принаймні, перший час.

Напишіть відгук

Scroll to top