Архіви

Електрична Hyundai Kona зможе проїжджати до 500 км без підзарядки

Маленький електричний кросовер Hyundai Kona вперше був представлений на батьківщині бренду – в Сеулі, а пізніше – на Франкфуртському автосалоні 2017. Крім сміливого авангардного дизайну, націленого на молодь, він отримав пристойний для такої моделі запас ходу – 470 км.

І дійсно, в сегменті електромобілів за останні сім років спостерігається істотний прогрес. Розробники Kona використовували стратегію Tesla і Nissan, – модель запропонують в декількох версіях, починаючи з базової з 133-сильним електромотором, батареєю на 39,2 кВт-год і запасом ходу 300 км.

До силової лінійки також увійшов агрегат потужністю 201 к.с. і акумуляторна батарея ємністю 64 кВт-год, які дозволяють автомобілю проїжджати на одному заряді до 470 км.

Для порівняння: Chevrolet Bolt (60 кВт-год) має запас ходу 380 км, Nissan Leaf (40 кВт-год) проїжджає без підзарядки 243 км, а Leaf з АКБ потужністю 60 кВт-год зможе подолати 378 км на одному заряді.

Запас ходу Tesla Model 3 з батареєю на 50 кВт-год становить 354 км, а з більш потужною батареєю ємністю 75 кВт-год електрокар Tesla проїде 498 км.

У 2011 році на ринок вийшов Nissan Leaf першого покоління, і тоді заряду його 24-кіловатного акумулятора вистачало на 118 км. З тих пір розробники збільшували діапазон ходу електромобілів, він буде рости і далі, а батареєю на 60 кВт-год сьогодні нікого не здивуєш.

Більшість електричних автомобілів на сучасному ринку проходять 160-240 км без підзарядки, і, треба визнати, для щоденних поїздок містом цього достатньо.

Однак ділові активні люди, які не обмежуються міськими межами і долають великі відстані, хотіли б мати надійний всюдихід з нульових рівнем шкідливих викидів і більшим запасом ходу.

Джерело: Carsalesbase

Залишити коментар

Scroll to top