Архіви

Експерти визначили електрокари з найбільшим запасом ходу

Сьогодні на доля електромобілів на авторинку залишається незначною, але об’єми їх продажів вже рахуються десятками тисяч у Європі і сотнями тисяч – у світі. Приблизно 6 років тому електрокари почали продаватися у порівняно великій кількості і одним з причин цього стало збільшення запасу ходу. Експерти американського видання Green Car Reports склали рейтинг сучасних електромобілів, які здатні подолати на одній зарядці відстань більше 100 миль, тобто більше 160 кілометрів.
2017 Chevrolet Bolt EV

2017 Chevrolet Bolt EV

Отже, відкриває список Chevrolet Bolt EV. Американський електрокар здатен долати до 383 км, що досить непогано навіть для міжміських поїздок.

Volkswagen e-Golf, оновлену версію якого німецький автовиробник нещодавно представив на мотор-шоу в Лос-Анджелесі, має запас ходу 200 км.

Hyundai Ioniq Electric дебютував цієї осені. Модель також виробляється у гібридній модифікації, але 100-відсотковий електрокар, як і e-Golf, може проїхати до 200 км.

Ford Focus Electric продається тільки у США. Його нова версія, представлена у 2016 році, має запас автономності 185 км – значно більше за показники попередника (122 км).

BMW i3, який скоро почнуть поставляти в Україну, у своїй електричній версії навіть з найменшою батареєю долає відстань до 170 км. Модель також має модифікацію i3 REx з 0,65-літровим 2-циліндровим «двигунцем», який працює як генератор і здатен удвічі збільшити запас ходу.

Самий популярний в світі електрокар Nissan Leaf у своїй сучасній версії долає до 172 км. У новому поколінні електрокара конструктори обіцяють значно збільшити цей показник.

2013 Tesla Model S

2013 Tesla Model S

Седан Tesla Model S та кросовер Model X мають приблизно один показник – 322 км. Але мова йде про версії з найменш потужними АКБ.

Лідером за запасом автономності серед електрокарів є Model S P100D зі 100-кіловаттною батареєю. Такий седан здатен проїхати до 507 км. Він є єдиним на сьогодні серійним електрокаром, який долає 300-мильний бар’єр (більше 480 км).

Звертаємо увагу читача, зо мова йде про так званий паспортний запас автономності. У реаліях цей показник менше у середньому на 30-40%. На фактичний запас ходу впливають швидкість, стиль керування, клімат, фактор «місто-траса» та інші чинники.

Напишіть відгук

Scroll to top