Експерти порівняли кросовери Audi Q2 і Audi Q3

Фахівці французького видання Auto Moto провели порівняльний аналіз двох кросоверів Audi. Йдеться про компактний Q2, який тільки-но виходить на ринок, і більш великий Q3, повідомляє autoevolution.

Audi Q2 дебютував на Женевському мотор-шоу на початку весни 2016 року, і тільки почав надходити до дилерів. Зокрема, в Україні він очікується протягом цього року.

Поточне покоління Audi Q3 випускають з 2011 року, і автовиробник вже повним ходом готує кросовер нової генерації. Дебютує він у вересні у Франкфурті, ну а поки експерти взяли для порівняння його поточну версію.

2017 Audi Q2 – найменший кросовер в лінійці марки – має габаритну довжину 4 190 мм. Він ідеально підходить для забудованих міських районів, де стоянка є проблемою. Як і Audi Q3, «молодший брат» заснований на платформі MQB, але він легше приблизно на 120 кг.

Маючи менші розміри, Q2 не такий практичний, проте інженери багато уваги приділили простору в салоні. Тісним його не назвеш, але на догоду компактності чимось доводиться жертвувати.

Говорячи про ціну, не можна не відзначити, що Audi Q2 дешевший за Audi Q3 в середньому на 3 тисячі євро. Ця різниця була запланована ще при розробці невеликого кросовера і стала одним зі стимулів проекту.

В Q3 відсутні останні технологічні та дизайнерські напрацювання марки. Його інтер’єр є сьогодні одним з найменш сучасних, запропонованих Audi. А в Q2 чого тільки варта одна цифрова панель приладів!

Як показали тести автомобілів з однаковими 2,0-літровими дизелями і з «автоматами» S tronic, в салоні Q3 – тихіше, але у Q2 – більш висока паливна ефективність.

В управлінні менший кросовер, на думку експертів, більш приємний.

Утім, досить скоро цей аналіз застаріє, оскільки дебют нового покоління Q3, повторимося, вже не за горами.

Варто відзначити, що на мотор-шоу в Детройті, яке почнеться за декілька днів, компанія Audi представить концептуальну версію свого нового флагмана – Audi Q8. Передсерійні прототипи конкурента BMW X6 і Mercedes-Benz GLE Coupe вже тестують в зимових умовах.

Фото – Audi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *