Архіви

Експерти назвали кращі позашляховики в 2017 році

Пропонуємо увазі читача добірку кращих позашляховиків згідно з рейтингом американського агентства U.S. News & World Report. Нові автомобілі оцінювали за 10-бальною шкалою в кожній з 5 категорій (експертна думка, експлуатаційні якості, інтер’єр, безпека, надійність), потім за формулою був виведений загальний бал.

Укладачі врахували дані професійних рейтингів безпеки і надійності від авторитетних рейтингових агентств, а також компетентних письмових джерел – оглядів/статей провідних автомобільних видань США.

Отже, 1-е місце експерти віддали моделям 2017 Jeep Grand Cherokee, 2017 Land Rover Discovery та 2017 Land Rover Range Rover Sport, поставивши їм по 8,4 бала. Перший відзначений за поєднання відмінних позашляхових якостей з вишуканим інтер’єром і комфортним водінням; другий за потужний базовий двигун, розкішний інтер’єр і об’ємний багажник, проте його показник надійності досить слабий.

Третій з лідерів рейтингу пропонує п’ять варіантів потужних двигунів, у нього прекрасні позашляхові характеристики, розкішні шкіряні сидіння і показний інтер’єр. Але оцінка надійності невисока, і вантажний простір – один з найменших у класі.

2-е місце – 2017 Toyota Land Cruiser – 8,3 бала. Поєднання розкоші, високої якості і чудових позашляхових можливостей. 3-рядний, поміщається 8 осіб, високонадійний, але погана економія палива і не дуже практичний вантажний відсік.

3-е місце – 2017 Land Rover Range Rover – 8,2 бала. Першокласний інтер’єр, високопродуктивні двигуни, поєднання комфорту на дорозі і позашляхових можливостей.

4-е місце – 2017 Jeep Renegade та 2017 Lexus LX – по 8,1 бала. Перший є субкомпактним SUV з якісним інтер’єром, який однаково хороший як на шосе, так і в умовах бездоріжжя. Другий – великий і міцний, з розкішним салоном, має високий прогнозований рейтинг надійності, однак у багатьох його конкурентів більше вантажного простору і кращі оцінки економії палива.

2017 Land Rover Range Rover Sport

5-е місце – 2017 Lexus GX – 7,7 бала. “Середняк” класу розкішних середньорозмірних SUV. 7-місний і повнопривідний у стандарті, прийнятні позашляхові якості.

6-е місце – 2017 Land Rover Discovery Sport – 7,5 бала. Відноситься до розкішних компактним SUV, одні з кращих позашляхових характеристик в класі, багато місця для вантажу, єдиний в сегменті розкішних компактних SUV, що пропонує третій ряд сидінь. Проте, двигун слабкіший, ніж у конкурентів, і це погіршує економію палива.

2017 Jeep Patriot

7-е місце – 2017 Mercedes-Benz G-Class та 2017 Toyota 4Runner – по 7,3 бала. Перший – розкішний великий SUV, більше статусний, ніж практичний, оскільки не дуже годиться для повсякденного життя і гарний тільки для бездоріжжя. Коштує дорожче за конкурентів, підійде тим, хто хоче привернути увагу і справити враження.

Другий – середньорозмірний SUV з одним з кращих показників підвищеної дорожньої прохідності, але це ж і заважає в повсякденному житті, тому в своєму класі у автомобіля невисокий рейтинг.

2017 Jeep Wrangler

8-е місце – 2017 Jeep Wrangler – 7,2 бала. Належить до класу компактних SUV і знаходиться в ньому внизу рейтингу. Позашляхові якості високі, але конкуренти перевершують його у всьому, зокрема паливною економічністю, внутрішнім комфортом, доступними технологіями і об’ємом вантажного простору.

9-е місце – 2017 Jeep Patriot – 5,6 бала. Останній в рейтингу компактних SUV. Підійде тим, хто шукає бюджетний SUV, який можна використовувати в умовах бездоріжжя. Однак, якщо більшу частину часу власник збирається їздити по шосе, краще вибрати інший автомобіль з точки зору надійності, комфорту, безпеки.

2017 Toyota 4Runner

Джерело: U.S.News & World Report

Фото від виробників

На верхньому фото – 2017 Jeep Grand Cherokee

Залишити коментар

Scroll to top