Suzuki Автовиробники

До нового Suzuki Jimny з’явилася перша претензія

Дебют Suzuki Jimny наступного покоління став справжньою подією в автомобільному світі у 2018 році. Зовсім скоро маленький позашляховик надійде на європейський ринок, однак вже зараз фахівці виявили першу проблему у Jimny. Наскільки вона серйозна?

Під час тестових заїздів на новому Suzuki Jimny журналісти британського журналу Autocar виявили, що система електронної стійкості, показала тривожну поведінку на дорозі при певних обставинах.

Якщо детальніше, то за певних умов повороту система ESP гальмує окреме переднє колесо, як ніби для усунення занесення, яке насправді не виникає. В результаті автомобіль гойдається з боку в бік, оскільки передня пружина колеса з гальмом стискається і розширюється при імпульсному впливі ESP.

Головний інженер проекту Jimny Хіроюкі Йонезава (Hiroyuki Yonezawa) визнав наявність проблеми відразу, як тільки вона була продемонстрована, причому на двох різних тестових автомобілях.

2019 Suzuki Jimny
А чи потрібна Suzuki Jimny система курсової стійкості?

У Suzuki запевняють, що така поведінка раніше не фіксувалася ні на одному з етапів підготовки позашляховика.

Проте, отримавши тривожний сигнал, компанія негайно відправила інженерів для розслідування. Вони змогли відтворити поведінку на трасі, але не змогли повторити її на випробувальному стенді в Японії.

У своїй заяві Suzuki припускають, що безперервна активація системи контролю стійкості сталася при певному стані дороги та кута її нахилу.

Автовиробник визнав, що втручання електронної системи може викликати певне відчуття дискомфорту у водія, але це не та подія, яка може порушити напрямок руху транспортного засобу.

Suzuki обіцяє провести подальший аналіз проблем і ретельно розгляне, як налаштувати програму при збереженні балансу продуктивності Jimny.

Джерело: Autocar

Залишити коментар

Scroll to top