До 2022 року Jeep представить дев’ять новинок і відмовиться від дизелів

Jeep Grand Cherokee Trailhawk
Протягом чотирьох найближчих років під маркою Jeep будуть представлені 9 нових та оновлених моделей. Силову лінійку поповнять гібридні установки, а з дизелями американський автовиробник розлучиться.

Майк Менлі, глава Jeep, розповів про плани компанії на наступні кілька років. До 2022 року буде представлений абсолютно новий позашляховик A-сегмента, який буде стояти сходинкою нижче нинішнього Renegade. Субкомпактний автомобіль оснастять плагін-гібридної трансмісією, а також окремими автономними функціями.

Крім того, компанія оновить Jeep Compass і виведе на ринок позашляховик Renegade нового покоління.

Менлі  також підтвердив, що автомобілі з дизельним двигуном зникнуть з модельного ряду Jeep в Європі. Їх замінять версії з бензиновими моторами, м’яко-гібридними системами, повноцінними гібридними установками і повністю електричні.

Вперше в своїй історії 7-місцеву модифікацію отримає відомий Cherokee. Природно, таке ж компонування запропонують для Grand Cherokee.

На вершині модельної лінійки Jeep з’являться позашляховики Wagoneer і Grand Wagoneer. І, нарешті, успіх моделей Cherokee Trailhawk (на фото вгорі) та Cherokee Trackhawk спонукнув Jeep приступити до розробки ще однієї прапор-версії – Cherokee Deserthawk. Вона з’явиться в продажу на початку 2020 року.

Джерело – Auto Express

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *