Ford Нові авто

Для нового Ford Ranger планується потужна розеткова версія

Інсайдери повідомили, що Ford Ranger наступного покоління буде мати варіант з 367-сильною гібридною установкою з низьким споживанням пального.

Про плани щодо нового Ranger повідомило видання CarExpert, посилаючись на власну конфіденційну інформацію. Зокрема, стало відомо про двигуни нового покоління пікапа, і, що особливо цікаво, про появу плагін-гібридної модифікації.

Силова установка Ranger PHEV, як очікується, буде виробляти до 270 кВт (367 к.с.) потужності і 680 Нм обертового моменту. Ford обіцяє витрату бензину при комбінованому трафіку в районі 3,0 літрів палива на 100 км.

Можливо, новий Ranger отримає ту ж саму гібридну трансмісію, що й Escape PHEV. До її складу входить 2,5-літровий чотирициліндровий двигун і електромотор.

Що ще відомо про новий Ford Ranger і про його двоюрідного брата позашляховик Ford Everest, який також змінить генерацію?

Крім бензинового гібрида, будуть запропоновані два дизеля. 3,2-літровий п’ятициліндровий дизельний двигун буде знятий з виробництва.

“Заряджений” Ranger Raptor отримає турбодизель V6 для заміни 2,0-літрового дизеля з подвійним турбонаддувом.

Офіційний дебют нових поколінь Ford Ranger і Ford Everest, скоріш за все, відбудеться наприкінці поточного року. У продаж новинки надійдуть вже у 2021 році як моделі 2022 року.

Залишити коментар

Scroll to top