Архіви

Дизель для Ford Mondeo стане економнішім і чистішим

Компанія Ford в рамках планового оновлення європейських версій моделей Mondeo, S-Max та Galaxy на днях у Німеччині представила модифікований дизельний двигун TDCi.
2015 Ford S-MAX

2015 Ford S-MAX

У автовиробника повідомляють, що в результаті доопрацювання силового агрегата вдалося знизити експлуатаційні витрати на утримання цих моделей. Новий дизель для Ford Mondeo та “фордівських” венів більш екологічний за попередні агрегати. Викиди двоокису вуглецю будуть скорочені на 7%.

2,0-літрова дизельна «четвірка», про яку йде мова, виробляється у двох варіантах потужності – 150 та 180 к.с. Інженери Ford оптимізували блок і головку блока цилиндрів, внесли деякі зміни до конструкції системи вприскування палива і встановили пристрій-пастку для обробки вихлопних газів.

Щодо витрати пального, но нові цифри називаються наступні: для Mondeo середній показник становить 4,6 літра на 100 кілометрів, для трохи більшого S-Max – 5,0 л/100 км і для найгабаритнішого з трійці Galaxy – 5,2 л/100 км. Нагадаємо, що всі три моделі спроектовані на одній платформі.

Крім того, названі автівки тепер комплектуватимуться інформаційно-розважальною системою  SYNC 3 останньої версії.

Фото – Ford

Напишіть відгук

Scroll to top