Архіви

Десятка найяскравіших автодебютів у 2017 році за версією AutoUniversum

Минулий рік приніс чимало автомобільних прем’єр. AutoUniversum представляє найбільш цікаві, на нашу думку, новинки авторинку.

1. Toyota Camry восьмого покоління дебютувала на самому початку 2017 року. Нова платформа, гібридна версія і, головне, найбільш виразна і спортивна з усіх попередніх Camry зовнішність. Це стверджують розробники і, схоже, так і є насправді.

2018 Toyota Camry


2. У березні на Женевському автосалоні був представлений Volkswagen Arteon. Наступник Volkswagen CC вже отримав масу позитивних відгуків від фахівців і впритул підійшов до преміального сегменту. А може, і вже опинився в ньому, судячи з оснащення. До речі, Arteon вже продається в Україні.

2018 Volkswagen Arteon


3. Ще один наступник – Skoda Karoq. Кросовер змінив в модельній лінійці чеського бренду практичний і десь навіть симпатичний Yeti. Однак це дві абсолютно різні моделі і Karoq, безумовно, є кроком вперед.

2018 Skoda Karoq


4. На початку літа автомобільну громадськість схвилювала прем’єра невеликого імпозантного кросовера Seat Arona. Створений на базі нової Ібіци, автомобіль має хороші перспективи в Європі.

2018 Seat Arona


5. Справжньою подією став вихід другого покоління Volvo XC60. Найпопулярніша модель шведської марки прекрасно продавалася ще до “капітального ремонту”. Тепер у Volvo є всі шанси вийти на зовсім інший обсяг виробництва.

2018 Volvo XC60


6. Подібним за значимістю став дебют BMW X3 третього покоління. Найпопулярніший кросовер баварців з початку свого виробництва у 2003 році вже розійшовся тиражем в 1,5 мільйона одиниць.

Новий X3 на полегшеної платформі, а в перспективі з гібридною і електричної модифікаціями цілком здатний подвоїти результат попередників перших двох поколінь.

2018 BMW X3


7. Компанія Volvo плідно відпрацювала у минулому році. Восени була представлена її абсолютно нова модель – компактний кросовер Volvo XC40. Шведи, таким чином, входять в дуже щільний сегмент ринку. Однак боятися потрібно, скоріше, конкурентам XC40.

2018 Volvo XC40


8. Нова “вісімка” Audi не могла не привернути багато уваги. Представницький седан, зокрема, отримав вже в стандартній комплектації автопілот, хоча і з обмеженим функціоналом. Audi A8 четвертого покоління залишилася впізнаваною зовні, але з технічної точки зору зміни величезні.

2018 Audi A8


9. Новий Porsche Cayenne очікували всі. У 2002 році кросовер буквально підірвав продажі компанії. Сьогодні по всьому світу продано більше 770 тисяч Кайєнів. Наступне покоління – квінтесенція нових технологій і досконалого дизайну. Втім, машина наступної генерації зберегла автентичність.

2018 Porsche Cayenne


10. Не можна не згадати прем’єру Mercedes-Benz X-Class. Головна інтрига в тому, що це перший пікап марки. Mercedes впевнений, що у новинки відмінні перспективи. З огляду на те, наскільки добре по всьому світу продається Volkswagen Amarok, цілком ймовірно, що ринок дійсно добре сприйме мерседесовській X-Class.

2018 Mercedes-Benz X-Class


Звісно, ми перерахували лише невелику частину новинок 2017 року. Були ще величезний кросовер Volkswagen Atlas і, навпаки, компактний Volkswagen T-Roc, абсолютно новий кросовер BMW X2 і наступне покоління потужного спорт-седана BMW M5, великий кросовер Citroen C5 Aircross … Загалом, список досить довгий.

Так чи інакше в 2018-му AutoUniversum згадає більшість з новинок 2017 го.

Всіх наших читачів з Новим роком і бажаємо вам усього найкращого!


Фото вгорі – Joseph Brent

Залишити коментар

Scroll to top