Архіви

Daimler відкликає мільйон автомобілів Mercedes-Benz в автосервіси

Німецький концерн Daimler в особі свого штутгартского представника заявив вчора про намір відкликати близько мільйона своїх автомобілів по всьому світу, пише Deutsche Welle.
Двигатель Mercedes-Benz E-Class

Двигун Mercedes-Benz E-Class

Озвучена причина – кілька випадків загоряння при запуску двигуна і побоювання, що дефект можливий в нових моделях. Вирішено встановити додатковий захист від перегрівання мотора на машини Daimler.

Тільки в Німеччині в майстерні повернуться 150 тисяч автомобілів Мерседес класів А, В, С, Е.

У США, за даними Національної адміністрації з безпеки дорожнього руху (NHTSA), будуть відкликані порядку 355 тисяч автівок, що віроблені німецьким концерном.

З 51 зафіксованого випадку загоряння 30 довелося на Сполучені Штати. На щастя для компанії і користувачів, обійшлося без травм і тим більше смертей.

Daimler бачить причину загоряння в обмежувачі пускового струму. Його перегрівання або загоряння зазвичай відбувалося після пошкодження, скажімо, водою, і спроб водія завести двигун після цього.

На автомобілі, відкликані назад в майстерні, встановлять додатковий захисний механізм. Процедура займе менш 1 години та буде безкоштовною для автовласників.

Фото – Mercedes-Benz E-Class

Напишіть відгук

Scroll to top