Daewoo Nexia зняли з виробництва

На заводі в м. Асака в Узбекистані згорнуто виробництво седана Daewoo Nexia. Однак було вирішено використовувати колишню назву для нового автомобіля – Ravon Nexia, cкопійованного з Chevrolet Aveo попереднього покоління.
Daewoo Nexia
Daewoo Nexia

Історія Daewoo Nexia довга й цікава.

Почалося все з Opel Kadett E, презентованого в ФРН у 1984 році. Модель незабаром отримала звання «Автомобіль року» і успішно випускалася до 1991 року, коли на зміну їй прийшла Opel Astra.

Щоправда, ще в 1986-му у Південній Кореї було запущено ліцензійне виробництво Daewoo LeMans, який продавали на експорт під різними іменами в кілька країн. У США цей автомобіль був відомий як Pontiac LeMans.

У 1994 корейці оновили дизайн машини і дали нове ім’я – Daewoo Nexia (Cielo на окремих авторинках). У 1996-му відкрився автозавод в Узбекистані, який став випускати ці седани для країн так званого пострадянського простору. Продавалася Nexia прекрасно: прийнятна якість збірки, доступна ціна і вдала конструкція самої моделі.

Спершу седан пропонувався тільки з одним бензиновим двигуном у 75 к.с. з 8-ю клапанами. Однак в 2003-му з’явилася версія агрегату з 16-ю клапанами і потужністю 85 л.с.

У 2008 році вперше і один раз Daewoo Nexia оновили: бампери отримали іншу форму, поміняли передню панель і комбінацію приладів, фари і ліхтарі. 8-клапанний двигун став видавати 80 к.с., а 16-клапанів варіант замінили новим мотором потужністю 109 к.с. (1,6 л).

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *