DACIA ЗМІНЮЄ ЛОГОТИП: ПОБАЧИМО ЙОГО НА АВТОМОБІЛЯХ З 2-ГО ПІВРІЧЧЯ 2022__1

Dacia змінює логотип: побачимо його на автомобілях з 2-го півріччя 2022

Компанія Dacia представила свій новий логотип.

Dacia послідувала прикладу Renault і змінила емблему. Дизайн значно відрізняється від колишнього. Вперше логотип дебютував на концепті Bigster на початку 2021 року.

Він являє собою дзеркальні літери «D» і «C» новим шрифтом. DC відображає «стриманий і хитрий спосіб мислення бренду». Дві літери, поставлені ближче одна до одної, означають «ланки ланцюга, з’єднані разом міцним зв’язком».

Змінюється і колірна гамма – тепер це колір хакі, який символізує «близькість Dacia до природи». Вторинні кольори включають темний хакі, теракотовий, пісочний, а також яскраво-помаранчевий і зелений.

З цього місяця компанія, включаючи її дилерські центри, починає представляти свій новий фірмовий стиль на офіційних сайтах, використовуючи рекламу та брошури. Новий значок з’явиться на нових автомобілях марки з другої половини наступного року.

І це ще не всі новини від Dacia.

22 червня чекаємо представлення кросовера Duster після фейслифтинга. А ось третє покоління Dacia Duster вийде на ринок до середини 2024 року. У 2022 році на зміну мінівену Dacia Logan прийде універсал Sandero / Logan.

Джерело: Dacia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *