Dacia Sandero Stepway та Logan отримали «двійку» за безпеку від Euro NCAP

Dacia Sandero Stepway та Logan отримали «двійку» за безпеку від Euro NCAP

Dacia Sandero Stepway і його седан-версія Dacia Logan заробили 2 зірки з 5. Такі результати останніх рейтингів безпеки, опублікованих Euro NCAP.

З огляду на, що автомобілі Dacia відносяться до бюджетного сегменту, ми не дуже здивовані, але все ж очікували більшого.

За словами генерального секретаря Euro NCAP Майкла ван Ратінгена, «рівень безпеку покращився». Це підтверджується і результатами краш-тестів інші моделей, також тестованих в квітні, а саме електрокарів Skoda ENYAQ iV, Volkswagen ID.4 та Cupra Formentor e-HYBRID. Вони отримали найвищу оцінку – 5 зірок, на відміну від автомобілів Dacia.

Що ж не так з Logan і Sandero Stepway?

Вони пропонують урізаний пакет систем безпеки. У базовій комплектації автономна система екстреного гальмування оснащена тільки радаром і реагує тільки на транспортні засоби. Вона не призначена для запобігання зіткнень з пішоходами або велосипедистами.

Функція утримання в смузі руху відсутня. Захист від зіткнень у Dacia Sandero Stepway і Dacia Logan досить непоганий та міг б отримати 4 зірки, якби не наявність інші недоліків.

Комітет Euro NCAP вважає, що рішення Dacia не пропонувати камеру йде в розріз з ринком і розчаровує. Компанія могла б усвідомлювати, що незабаром її продукція повинна буде відповідати новим загальним правилам безпеки (General Safety Regulation).

Джерело: Euro NCAP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *