Новинки

Чому Volkswagen затримує вихід оновленого Passat?

Оновлений Volkswagen Passat німці повинні були представити наприкінці поточного року. Однак дебют седана однозначно відбудеться пізніше. Не виключно, що причиною затримки став перехід на більш екологічні силові агрегати.

Про те, що Volkswagen Passat після рестайлінгу в середині життєвого циклу покажуть ще в 2018 році, ходило багато чуток. Однак нещодавно на засніжених дорогах був помічений досерійний прототип, у якого передня частина і корма ще зашиті в маскувальний камуфляж.

Це означає тільки одне – дебют оновленого Passat відбудеться вже в 2019 році і навіть не на його початку.

Офіційно причина перенесення старту продажів не коментується, але, скоріш за все, справа в двигунах, а точніше в необхідності відповідати більш жорстким екологічним тестам WLTP.

Які нові мотори стануть доступні, достименно наразі невідомо. Можливо, з лінійки приберуть дизелі або додадуть ще один гібридний варіант. Не можна виключати нові варіанти поєднання двигунів з 7-ступінчастою роботизованою трансмісією DSG. Час покаже.

Volkswagen Passat GTE

До речі, Volkswagen Passat GTE дуже добре продається в Європі. Модель входить до п’ятірки найбільш продаваних plug-in-гібридів.

Фото: SB-Medien

Напишіть відгук

Scroll to top