Citroën C5 Aircross став фіналістом конкурсу “Автомобіль року – 2019”

Citroen C5 Aircross

Європейське журі конкурсу “Автомобіль року – 2019” оголосило 7 із 38 моделей, які були вибрані для участі у фіналі найпрестижнішої автомобільної премії на континенті. До цього списку увійшов кросовер Citroen C5 Aircross.

Оргкомітет конкурсу “Автомобіль року” з 1964 року кожен рік вибирає найкращу нову модель року. Близько 60 журналістів із 23 європейських країн беруть участь у голосуванні. Журі оцінює машини за багатьма критеріями, включаючи якість за гроші, дизайн, комфорт, безпеку, технологію та екологічні показники.

Переможець конкурсу 2019 Car of the Year буде оголошений 4 березня 2019 року, що збігається з Женевським автосалоном.

Новий Citroen C5 Aircross є одним із семи фіналістів, які змагаються за звання “Автомобіль року – 2019 “. Найбільший кросовер бренду відрізняється своєю унікальною, енергійною та самовпевненою позицією.


Французький SUV дебютував на Паризькому автосалоні 2018 року. Новий флагман Citroen вже замовили біля 1500 покупців. У Європі модель надійде у продаж у грудні.

Продажі Citroen в Європі зростають вже п’ятий рік поспіль. Вже за рік після появи Citroen C3 Aircross, першої моделі бренду в класі SUV, результат ще покращився. Компактний кросовер вже придбали 120 000 чоловік.

Новий C5 Aircross є невід’ємною частиною оновлення марки і має додатково зміцнити позиції Citroen.

Варто додати, що згодом модель обов’язково з’явиться на авторинку України. Про це офіційно повідомив французький автовиробник.

Джерело: Citroen

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *