Навколо світу

Чи отримає Honda Jazz спортивну версію?

Субкомпактний 5-дверний хетчбек Honda Jazz (Fit) популярний серед молодих покупців. Існує запит на спорт-версію Type R.

Менеджер проекту Jazz Такекі Танака каже, що компанія поки не планує випускати спортивну модифікацію Jazz Type R. Таким чином, Honda Civic залишається єдиним представником сімейства Type R.

Однак, якщо вивчити клієнтський профіль в Азії, молоді люди у віці від 20 до 30 років тяжіють до динамічної їзди. Це означає, що Honda Jazz Type R може бути затребувана, і її поява в майбутньому не виключено.

Крім того, за словами Хідекі Какінуми, лідера проекту Civic Type R, лінійка Type R буде розширена за рахунок додавання повністю електричного автомобіля. Сітікар Honda E відразу приходить на розум…Він не погано б виглядав з функціями Type R.

2020 Honda Jazz останнього четвертого покоління дебютувала на Токійському автосалоні в 2019 році. Модель пропонується в п’яти різних варіантах, щоб клієнти могли вибрати автомобіль, відповідний для їхнього способу життя.

Гібридна версія з двома двигунами стала першою в лінійці Honda для Європи з шильдиком e: HEV. Європейські продажі заплановано на середину 2020 року.

Залишити коментар

Scroll to top