Чи можна купити авто з сайту оголошень без всієї суми?


Чи можна купити авто з сайту оголошень без всієї суми?

Розкажемо про придбання автомобіля у розстрочку через компанію.

Сподобалась машина з оголошення, але немає необхідної суми для придбання? Купити авто з сайту оголошень можна вже на цьому тижні, для оформлення потрібно від 10-20% вартості.

Як це можливо? Все просто, адже з придбанням допоможе українська компанія-посередник. Чому посередник є чудовим рішенням дилеми?

Саме така компанія вирішить всі проблеми, тому що спочатку виконає викуп машини з оголошення за повну вартість, а потім покупець зможе забрати саме цей транспортний засіб в розстрочку і платити за нього поступово в майбутньому з невеликою комісією.

Де купити авто з сайту оголошень та як це реалізувати? Далі більше інформації.

Купити авто з сайту оголошень (наприклад, Авторіа) можна вже на цьому тижні. Для цього спочатку потрібно вибрати машину, оцінити характеристики та переглянути фото. Можна поспілкуватись з продавцем самостійно та обговорити придбання через компанію з розстрочкою, але можна й не телефонувати заздалегідь.

Далі необхідно звернутись до фірми, яка професійно займається купівлею та продажем транспортних засобів у розстрочку. Під час консультації розповісти про бажання придбати транспортний засіб з сайту, а також надати дані про машину і відповісти на фінансові питання працівника.

В призначений час відвідати майданчик фірми для оцінки машини, яку продавець привезе на огляд. Якщо транспортний засіб влаштовує, то фірма викуповує його та сплачує продавцю 100% вартості. Далі покупець підписує договір розстрочки та сплачує стартовий платіж з комісією, забирає машину з ключами та документами.

У наступні місяці покупець сплачує за графіком виплат внески по розстрочці, після всіх виплат кредит закривається.

Купити авто з сайту оголошень в розстрочку легко, адже спеціальна компанія візьме більшість елементів реалізації на себе. Серед позитивних аспектів такого варіанту: можна придбати будь-яку машину з оголошень та платити за неї частинами в майбутньому, необмежений асортимент пропозицій, невеликий стартовий внесок, безпека угоди, легкість оформлення та мінімум зайвих спілкувань.

Серед недоліків хіба пошук продавця, який не буде проти посередництва, а також кілька відсотків комісії за кредитування.

ПланетАвто допоможе купити авто з сайту оголошень без всієї суми. Сервіс має 29 майданчиків в різних містах України, а 15-річний стаж та тисячі клієнтів щорічно свідчать про надійність ПланетАвто.

Залишити заявку на безкоштовну консультацію можна на сайті в розділі «купити авто не з PlanetAvto», там також можна розрахувати приблизну вартість стартового внеску та наступних платежів. Всі подробиці та понад 9000+ оголошень можна подивитись на ПланетАвто.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.